Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Najlepšie darčeky podľa príležitosti 2023

Vianoce, narodeniny, svadba, Valentín,…. Všetky tieto udalosti či sviatky so sebou prinášajú nepísanú povinnosť darovať blízkym darček. My vieme, že nie vždy je vybrať darček jednoduchá úloha. Z tohto dôvodu máme pre vás tipy na najlepšie darčeky podľa príležitosti.

Darčeky na Vianoce

A je to tu znova. Ani neviete ako ten rok prešiel a je potrebné nakupovať darčeky na Vianoce. Niečo svojim deťom, niečo manželovi/ manželke, mame, otcovi, atď. Samozrejme každému chcete darovať niečo čo mu urobí radosť. No niekedy nemusí byť úplne najjednoduchšie niečo také vybrať. My sami to poznáme, a preto vám chceme s výberom pomôcť. Či ide o mužov, ženy alebo deti, pre každú kategóriu vám v našom článku prinášame inšpiratívne tipy.

Adventné kalendáre

Deti sa väčšinou nevedia dočkať štedrého večera. Čakanie im spríjemňuje adventný kalendár, z ktorého si každý deň zoberú jednu čokoládku. Vedeli ste, že adventné kalendáre sú aj vo verziách pre dospelých? Môže to byť napríklad kalendár s fľaštičkami vášho obľúbeného alkoholu. Alebo čajový adventný kalendár, z ktorého si každý deň vyberiete vrecko kvalitného čaju. Chcete adventný kalendár niekomu venovať? V našom článku na vás čaká niekoľko tipov.

Darčeky na Valentína

Ďalším populárnym sviatkom je Valentín. Aj k nemu patrí darovanie darčekov. Či ste žena alebo muž niekedy môže byť výber darčeka riadna fuška. Čo poteší na sviatok zamilovaných ženu? Ak chcete ukázať svoju romantickú stránku osobnosti, potrebujete niečo čo ju naozaj dojme. Čo tak pomenovať po nej jednu hviezdu na oblohe? Alebo namaľovať obraz podľa vašej spoločnej fotografie? S maľovaním podľa čísel to nebude žiadny problém.

Muž by určite ocenil spoločné chvíle strávené na wellness pobyte. Prípadne striptízom v sexi spodnom prádle nemáte čo pokaziť. Viac inšpirácie v podobe tipov na darčeky k tomuto sviatku nájdete v našom článku.

Originálne darčeky

Nechcete darovať svojmu blízkemu niečo všedné? Originálny darček má vysokú pravdepodobnosť, že danej osobe urobí radosť. No čo by to tak malo byť? Ideálnou voľbou je, ak niečo vlastnoručne vyrobíte. Nemáte na to čas alebo nepatríte k tým najšikovnejším? Nevadí. Presne pre vás máme niekoľko tipov na originálne darčeky pre ženu, muža alebo dieťa. Stačí nahliadnuť na náš článok.

Vtipné darčeky

Darček nemusí byť len praktický, ale aj zábavný. Chcete obdarovaného darčekom aj pobaviť? Skúste zaloviť v našich tipoch na vtipné darčeky pre muža aj ženu. Humor nám dokáže spríjemniť každú chvíľu, takže vtipným darčekom máte určite šancu zabodovať.

Darčeky pre páry

Vybrať niečo čo ocenia naraz dvaja ľudia môže byť ešte o niečo ťažšie. Musíte prihliadať na záujmy a potreby obidvoch ľudí. Majú spoločné bývanie? Možno im niečo v domácnosti chýba, čo by bolo ako darček vhodné. Sú stále v práci a potrebujú niekoľko dní vypnúť? Víkendový pobyt im urobí radosť. Tieto a ďalšie tipy na darčeky pre páry sme pre vás dali dokopy v našom článku.

Svadobné darčeky

Ďalšou príležitosťou kedy je potrebné niečo darovať je svadba vašich blízkych. O chvíľu vás čaká táto udalosť a vy stále netušíte aký dar bude pre novomanželov vhodný? Môžete im darovať nejaký spoločný zážitok, prípadne niečo do domácnosti. Jednoznačne nemáte čo pokaziť obálkou s peniazmi, čo je pravdepodobne najviac žiadané. Každopádne vám prinášame 30 tipov na darčeky pre novomanželov.

Darčeky pre rodičov a starých rodičov

Chcete darovať svojim rodičom alebo starým rodičom niečo čo im vyčarí úsmev na tvári? Porozmýšľajte aké aktivity spolu vykonávajú. Majú radi letné grilovačky? Darujte im záhradný gril na drevené uhlie. Darčekový poukaz na pobyt taktiež určite ocenia. V prípade, že trávia veľa času v záhrade, môžete ako darček zvoliť nejaké náradie. Pre lepšiu inšpiráciu nájdete v našom článku ďalšie tipy.

Darčeky na výročie

Výročie je pre mnoho párov významnou udalosťou. Samozrejmosťou je, že k výročiu patria aj darčeky. Tie nemusia byť nejak hodnotné, dôležité je a to platí najmä pre ženy, aby si muž pamätal dátum. Ak teda chcete svojej polovičke niečo darovať, tak pre sme pre vás pripravili niekoľko tipov na inšpiráciu.

Darčeky k promóciám

Po úspešnom ukončení štúdia nasleduje promócia. Býva zvykom, že rodičia alebo iný rodinný príslušníci k tejto udalosti absolventovi niečo darujú. No čo by to malo byť? Presne touto otázkou sme sa zaoberali. Odpoveď sme pripravili vo forme 15-tich tipov na darček k promócii. Nájdete tam nie len hodnotnejšie dary, ale aj symbolické.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 5.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár