Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Darčeky

Najlepšie darčeky podľa príležitosti 2024

31. 10. 2023 Aktualizované

Vianoce, narodeniny, svadba, Valentín…. Všetky tieto udalosti či sviatky so sebou prinášajú nepísanú povinnosť darovať blízkym darček. Vybrať vhodný darček nie je vždy jednoduchá úloha. Aj preto máme pre vás tipy na najlepšie darčeky podľa príležitosti.

Darčeky na Vianoce

A sú tu znova! Ani neviete, ako ten rok prešiel, a zas je potrebné nakupovať darčeky na Vianoce. Niečo svojim deťom, niečo manželovi/manželke, mame, otcovi, atď. Samozrejme každému chcete darovať niečo, čo mu urobí radosť. No niekedy nemusí byť úplne najjednoduchšie niečo také vybrať. My sami to poznáme, a preto vám chceme s výberom pomôcť. Či ide o muža, ženu alebo deti, pre každú kategóriu vám v našom článku prinášame inšpiratívne tipy.

Adventné kalendáre

Deti sa väčšinou nevedia dočkať Štedrého večera. Čakanie im spríjemňuje adventný kalendár, z ktorého si každý deň zoberú jednu čokoládku. Vedeli ste, že adventné kalendáre sú aj vo verziách pre dospelých? Môže to byť napríklad kalendár s fľaštičkami vášho obľúbeného alkoholu. Alebo čajový adventný kalendár, z ktorého si každý deň vyberiete vrecko kvalitného čaju. Chcete adventný kalendár niekomu venovať? V našom článku na vás čaká niekoľko tipov.

Darčeky na Valentína

Ďalším populárnym sviatkom je Valentín. Aj k nemu patrí darovanie darčekov. Či ste žena alebo muž, niekedy môže byť výber darčeka riadna fuška. Čo poteší na sviatok zamilovaných ženu? Ak chcete ukázať svoju romantickú stránku osobnosti, potrebujete, niečo čo ju naozaj dojme. Čo tak pomenovať po nej jednu hviezdu na oblohe? Alebo namaľovať obraz podľa vašej spoločnej fotografie? S maľovaním podľa čísel to nebude žiadny problém.

Muž by určite ocenil spoločné chvíle strávené na wellness pobyte. Prípadne striptízom v sexi spodnom prádle nemáte čo pokaziť. Viac inšpirácie v podobe tipov na darčeky k tomuto sviatku nájdete v našom článku.

Originálne darčeky

Nechcete darovať svojmu blízkemu niečo všedné? V prípade originálneho darčeka je vysoká pravdepodobnosť, že danej osobe urobí radosť. Čo by to tak malo byť? Ideálnou voľbou je, ak niečo vlastnoručne vyrobíte. Nemáte na to čas alebo nepatríte k tým najšikovnejším? Nevadí. Presne pre vás máme niekoľko tipov na originálne darčeky pre ženu, muža alebo dieťa. Stačí nahliadnuť do nášho článku.

Vtipné darčeky

Darček nemusí byť len praktický, ale aj zábavný. Chcete obdarovaného darčekom aj pobaviť? Skúste zaloviť v našich tipoch na vtipné darčeky pre muža aj ženu. Humor nám dokáže spríjemniť každú chvíľu, takže vtipným darčekom máte určite šancu zabodovať.

Darčeky pre páry

Vybrať niečo, čo ocenia naraz dvaja ľudia, môže byť ešte o niečo ťažšie. Musíte prihliadať na záujmy a potreby obidvoch ľudí. Majú spoločné bývanie? Možno im niečo v domácnosti chýba, čo by bolo ako darček vhodné. Sú stále v práci a potrebujú relax? Víkendový pobyt im urobí radosť. Tieto a ďalšie tipy na darčeky pre páry sme pre vás dali dokopy v našom článku.

Svadobné darčeky

Ďalšou príležitosťou, kedy je potrebné niečo darovať, je svadba vašich blízkych. O chvíľu vás čaká táto udalosť a vy stále netušíte, aký dar bude pre novomanželov vhodný? Môžete im darovať nejaký spoločný zážitok, prípadne niečo do domácnosti. Jednoznačne nemáte čo pokaziť obálkou s peniazmi, čo je pravdepodobne najviac žiadané. Každopádne vám prinášame 30 tipov na darčeky pre novomanželov.

Darčeky pre svadobčanov

Na svadbe ešte chvíľu ostaneme, no pozrieme sa na dary z tej druhej strany. Čaká vás čochvíľa váš veľký deň? Dnes už je zvykom darovať pozvaným hosťom nejakú drobnosť, ktorá im pripomenie tú výnimočnú chvíľu, keď ste si povedali s partnerom alebo partnerkou “áno”. Môže to byť digitálny fotoaparát Polaroid, sada čaju alebo drobný šperk. Pozrite sa na ďalšie inšpiratívne tipy.

Darčeky pre rodičov a starých rodičov

Chcete darovať svojim rodičom alebo starým rodičom niečo, čo im vyčarí úsmev na tvári? Porozmýšľajte, aké aktivity spolu vykonávajú. Majú radi letné grilovačky? Darujte im záhradný gril na drevené uhlie. Darčekový poukaz na pobyt taktiež určite ocenia. V prípade, že trávia veľa času v záhrade, môžete ako darček zvoliť nejaké náradie. Pre lepšiu inšpiráciu nájdete v našom článku ďalšie tipy.

Darčeky na výročie

Výročie je pre mnoho párov významnou udalosťou. Samozrejmosťou je, že k výročiu patria aj darčeky. Tie nemusia byť nejak hodnotné, dôležité je, a to platí najmä pre ženy, aby si muž pamätal dátum. Ak teda chcete svojej polovičke niečo darovať, tak pre sme pre vás pripravili niekoľko tipov na inšpiráciu.

Darčeky k promóciám

Po úspešnom ukončení štúdia nasleduje promócia. Býva zvykom, že rodičia alebo iní rodinní príslušníci k tejto udalosti absolventovi niečo darujú. Čo by to malo byť? Presne touto otázkou sme sa zaoberali. Odpoveď sme pripravili vo forme 20-tich tipov na darček k promócii. Nájdete tam nielen hodnotnejšie dary, ale aj symbolické.

Darčeky na narodeniny

Ide sa oslavovať? Každý ďalší rok v živote človeka je výnimočná chvíľa. Ak hľadáte darček na narodeniny pre muža alebo pre ženu, určite sa vám oplatí nazrieť do nášho komplexného výberu hodnotných, originálnych aj vtipných darčekov. Na oslavu predsa nepôjdete s prázdnymi rukami. Nechajte sa inšpirovať, zozbierali sme darčeky zo všetkých oblastí, určite si vyberiete.

Darčeky na 18. narodeniny

18. narodeniny – míľnik v živote každého človeka. Jedna etapa sa uzatvára, iná sa otvára. Okrem toho, že oslávencovi či oslávenkyni želáme, aby vykročil/a do dospelosti tou správnou nohou, chceme zvyčajne výnimočnosť chvíle podčiarknuť aj pekným darčekom. Skúste sa pozrieť, čo sme vymysleli my. Možno v našom výbere nájdete niečo, čo vášho blízkeho či priateľa bude dokonale vystihovať.

Darčeky na 30. narodeniny

Parfum, šperk, elektronika či zážitkový darček, v našom výbere na darčeky na 30-tku nájdete z každého rožka troška. 30. narodeniny sú po 18-stke hádam najvýznamnejšie okrúhliny. To už má mladý človek zväčša nejaké zázemie, miesto v živote, no aj množstvo nesplnených snov. Možno niektorý z nich dokážete vyplniť trefne vybratým darčekom.

Darčeky na 40. narodeniny

Darček na 40. narodeniny? To dokáže poriadne potrápiť mozgové závity. Pripravili sme pre vás výber darčekov hmotných, aj tých zážitkových, ktoré zostanú v pamäti navždy. Kvalitná zrkadlovka, elektrobicykel alebo jazda v športovom aute pre muža. Pre ženu napríklad kuchynský robot, kožená kabelka alebo let balónom. Čo vyberiete vy?

Darčeky na 50. narodeniny

50.tka je krásny vek. Evokuje v nás polstoročie a minimálne toľko ďalších dožitých rokov prajeme oslávencovi. Čo mu však darovať? Muž aj žena v tomto veku často túžia po relaxy, víkendový pobyt napríklad v kúpeľoch bude to pravé orechové. Mnohí zas práve v tomto veku začínajú žiť naplno. Pre tých sú tu zážitkové darčeky, mnohé z nich dokážu napumpovať adrenalín na maximum. Vyberajte podľa povahy oslávenca či oslávenkyne, ani krásnou kyticou kvetov či štýlovými hodinkami nič nepokazíte.

Darčeky na 60. narodeniny

Ešte o 10 rokov viac? Keď niekto oslavuje 60-tku, vtedy je zvyčajne plný dom príbuzných a priateľov. Nielen súrodenci a deti, ale aj vnúčatá. Vybrať darček, ktorý neprinesie nik iný, je skutočná výzva. Pozrite sa na týchto 20 tipov na darčeky k 60. narodeninám, určite vám jeden z nich ťukne do oka.

Darčeky na meniny

Vidíte to? V kalendári svieti známe meno. Aj keď meniny nie sú také výnimočné, ako napríklad narodeniny, malú pozornosť si zaslúži každý. Dali sme si tú námahu, aby sme pre vás spísali zoznam najlepších darčekov na meniny pre muža, ženu aj deti. Inšpirujte sa a ukážte svojmu blízkemu, ako vám na ňom záleží.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 5.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár