Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Beurer LR 200 – Recenzia a test

24. 1. 2021 Aktualizované

Beurer LR 200 recenzia

Beurer LR 200 sme taktiež zaradili do nášho rebríčka čističiek vzduchu. Vzhľadom na výkon je vhodná pre malé miestnosti. Jej vlastnosti budú dostačujúce pre nenáročných používateľov.

Hodnotenie čističky vzduchu Beurer LR 200

6.3

Dobrá

Čistička má trojvrstvový filtračný systém s účinnosťou 99,5 %. Nechýbajú jej základné funkcie ako časovač či nočný režim. Jej súčasťou je aj ionizátor vzduchu, avšak výkon je na nízkej úrovni.

Funkcie a ovládanie
6.5
Výkon
5.5
Dizajn, rozmery, hlučnosť
7
Klady
  • Malé rozmery
  • Nízka cena
  • Jednoduché ovládanie
  • Pekný dizajn
  • Ionizátor vzduchu
Zápory
  • Slabý výkon
  • Horšia dostupnosť náhradných filtrov

Funkcie a ovládanie

Čistička vzduchu Beurer LR 200 je lacným a základným typom tohto zariadenia. Trojvrstvový filtračný systém má 99,5 % účinnosť čistenia. Tvorí ho predfilter na zachytávanie hrubších častíc, EPA filter a uhlíkový filter. Filtre nie sú doživotné takže je potrebné ich po opotrebovaní vymeniť. Tu nastáva menší problém keďže sú menej dostupné. Cena nového filtračného systému je približne 22 €.

Zariadenie má základné funkcie, ktorými disponuje väčšina čističiek vzduchu. Je to napríklad možnosť nastavenia výkonu v troch stupňoch. Ten si zvolíte na základe rozlohy miestnosti. Ďalšou funkciou je časovač automatického vypnutia (2,4 a 8 hodín). Zvoliť si môžete aj nočný režim alebo ionizovanie vzduchu. Diaľkové ovládanie či prepojenie s mobilným telefónom v tomto prípade nehľadajte. Voliť funkcie a režimy je možné ovládacím panelom s tlačidlami na hornej strane čističky. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne.

Výkon

Táto čistička má veľmi slabý výkon, ktorý postačí pre miestnosti s rozlohou do 28 m2. Teda pre menšie detské izby, spálne alebo iné izby v domácnosti prípadne kancelárie bude postačovať. Potrebujete výkonnejšie zariadenie, ktoré zvládne vyčistiť vzduch vo veľkých priestoroch? StadlerForm ROGER alebo Winix Zero Pro môžu byť vhodnou voľbou.

Dizajn, rozmery, hlučnosť

Výhodou tohto zariadenia sú rozmery 27,3 × 30 × 17,5 cm, vďaka ktorým ho môžete uložiť aj na stôl či skrinku. Dizajnu nemáme čo vytknúť. Hlučnosť je vzhľadom na výkon veľmi nízka čo je ďalším pozitívom.

Vlastnosti Hodnoty
Odporúčaná rozloha priestoru 10 – 28 m2
Hlučnosť max 8 dB
Počet rýchlostí 3
Výkon
Displej nie
Diaľkové ovládanie nie
Rozmery (š × v × h) 27,3 × 30 × 17,5 cm
Hmotnosť 3,2 kg
Náš tip

Okrem tejto čističky sme zostavili rebríček vybraných čističiek vzduchu, ktoré sme tak ako túto zrecenzovali.

Najpredávanejšie čističky vzduchu

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár