Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia elektrickej kolobežky AERIUM COASTA L9 700W Dual

2. 7. 2022 Aktualizované

Elektrokolobežka AERIUM COASTA L9 700W Dual

Recenzovaná elektrická kolobežka AERIUM COASTA L9 700W Dual si výkonom i dlhým dojazdom získa aj náročných záujemcov.

Hodnotenie elektrickej kolobežky AERIUM COASTA L9 700W Dual

8.7

Perfektná

Elektrická kolobežka AERIUM COASTA L9 700W Dual vyniká hlavne dlhým dojazdom, pri optimálnych podmienkach až do 60 km. S výkonným dvojitým motorom pritom ponúka dynamickú jazdu s rýchlosťou až 30 km/h. To si však vyžiadalo vyššiu cenovku.

Rýchlosť a dojazd
9
Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)
8.5
Batéria
8.5
Klady
  • Dvojitý výkonný motor
  • Dlhý dojazd až 60 km
  • Slušná maximálna rýchlosť
  • Dvojitý bezpečnostný brzdový systém
Zápory
  • Vyššia cena

Rýchlosť a dojazd

Jadrom elektrickej kolobežky AERIUM COASTA L9 700W Dual je dvojitý motor s výkonom 700 W. Jednotlivé moduly sú určené pre rôzne situácie. Zatiaľ čo prvý modul ponúka maximálku 15 km/h, s druhým sa môžete preháňať ulicami miest s rýchlosťou až 30 km/h. Výsledkom výkonného pohonu je nielen rýchla jazda. Ale i ľahká ovládateľnosť a možnosť presúvať sa aj v prostredí so stúpaniami.

Elektrická kolobežka AERIUM COASTA L9 700W Dual

Elektrická kolobežka vyniká dlhým dojazdom. S plne nabitým akumulátorom zvládne 50 až 60 km. Papierový údaj ale radšej berte s rezervou. Reálnu vzdialenosť ovplyvňuje viacero faktorov, na čele s hmotnosťou jazdca, profilom trate a štýlom jazdy.

Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)

Rám elektrickej kolobežky je vyrobený z hliníka, vďaka čomu môžete očakávať súčasne ľahkú a odolnú konštrukciu. Samozrejmosťou je jednoduché zloženie elektrokolobežky, kedy nezaberá veľa priestoru.

Váha kolobežky predstavuje 17,5 kg, čo ju radí do strednej hmotnostnej skupiny. Nosnosť sa pritom vyšplhala na 120 kg, čo môžeme označiť ako štandardnú hodnotu.

Podobne, zvyklostiam v segmente a aktuálnym trendom sa nevymyká ani vzhľad. Dizajnéri stavili na čiernu farbu a jednoduchosť v moderných líniách.

Batéria

Pohľad do technických údajov prezrádza, že elektrická kolobežka je vybavená batériou s kapacitou 20 Ah. Ide o nadpriemer, napriek tomu nabíjanie akumulátora netrvá príliš dlho. Dočerpať energiu z 0 na 100 % vyžaduje okolo 7 hodín.

Ostatné vlastnosti

Na prednej strane riadidiel nachádzame LCD displej, ktorý jazdcovi prináša prehľad o všetkých potrebných informáciách. Vybavený je nabíjacím USB portom.

Elektrická kolobežka AERIUM COASTA L9 700WDual

Bezpečnosť jazdy zvyšuje dvojitý bezpečnostný brzdový systém. K dispozícii je tiež LED osvetlenie v prednej i zadnej časti. Samozrejmosťou je bočný stojan.

Vlastnosti Hodnoty
Výkon 700 W
Maximálna rýchlosť 30 km/h
Maximálne stúpanie 25°
Dojazd 60 km
Doba nabíjania 7 h
Hmotnosť 17,5 kg
Nosnosť 120 kg

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Kornel Kubík
Kornel Kubík

Aktívne sledujem technologický vývoj. Obzvlášť ma baví všetko, čo súvisí s bývaním – od nových typov vykurovania cez inteligentnú domácnosť až po malé spotrebiče. Zároveň je mojou vášňou písanie, preto tvorím a radím aj na tomto webe.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár